تعمیر سردخانه در کرج

تعمیر سردخانه در کرج

تعمیر سردخانه در کرج

تعمیر سردخانه به مجموعه خدمات گفته می شود که روی یک سردخانه که دارای عیب است انجام می شود تا این مجموعه هماهنگ و بدون عیب و نقص کار کند.

با توجه به اینکه سردخانه دارای ساختمان پیچیده ای می باشند تعمیر سردخانه نیازمند تخصص، دانش کافی و تجربه می باشد.

به همین دلیل بسیاری از صاحبان مشاغل صنعتی و کارخانه ای در بازه های زمانی منظم به منظور سرویس و نگهداری تجهیزات، نیازمند استفاده از این خدمات هستند اما همواره یکی از دغدغه های آنان این است که این کار را بر عهده چه کسانی و چه مجموعه ای قرار دهند تا نتایج به دست آمده از عملکرد تجهیزات راضی کننده باشد و پشتیبانی و تعمیرات سردخانه در کرج به بهترین شکل به انجام برسد؟

فدک سرما بزرگترین مرکز مجاز تعمیر سردخانه زیر صفری و بالای صفری و تعمیر چیلر در سراسر کرج و تهران

فدک سرما یکی از مراکز قابل اعتماد و با تجربه و تخصصی انواع تعمیرات سردخانه فریونی میباشد که سال هاست در این زمینه به مشتریان عزیز ارائه خدمات می کند و همیشه مورد اعتماد و رضایت مشتری بوده است .

تعمیرکار سردخانه در کرج

فدک سرما تشکیل شده است تیمی از متخصص ترین و متبحرترین تعمیرکار سردخانه در کرج  که در بهترین آموزشگاه های سطح کشور در زمینه تعمیر چیلر و سرویس چیلر مهارت و علم کافی را کسب کرده اند و علم خود را به روز کرده اند

تعمیرکار سردخانه و سرویسکار سردخانه  در کرج فدک سرما علاوه بر داشتن علم به روز در زمینه تعمیرات سردخانه در کرج دارای سالها تجربه کاری درخشان با ارگانهای دولتی و ارگان های خصوصی و عموم مردم می باشد.

مرکز ما قابل اعتماد است چون کار ما همیشه قابل اعتماد مشتریان بوده است

مشتریان زیادی بعد از اینکه برای اولین بار از خدمات ما استفاده کرده‌اند به علت خدمات صادقانه و تخصصی جزو وفادارترین مشتریان ما هستند که در صورت نیاز هرکدام از دوستان و نزدیکان شان ما را پیشنهاد می‌دهند که این بزرگ‌ترین افتخار و برگ برنده ماست.

این مجموعه یکی از مراکز مجاز و تحت نظر اتحادیه برودتی استان البرز می باشد

و تمامی نرخ خدمات سردخانه طبق مصوبه و تعرفه این نهاد ارایه می گردد

تعمیر سردخانه صاب کول در کرج

تعمیر سردخانه  آرشه در کرج

تعمیر سردخانه  نوین در کرج

تعمیر سردخانه تبادل کار در کرج

تعمیر سردخانه  آرشه کار در کرج

تعمیر سردخانه  بیتزر در کرج

تعمیر سردخانه  دی وی ام کوپلند در کرج

 

نظر شما برای “تعمیر سردخانه در کرج | تعمیرکار سرد خانه زیر صفری و بالا صفری در کرج”مطالب مرتبط
/گوگل پلاس /اینستاگرام /فیس بوک /توییتر